به گزارش  بوئین امروز، قلی زادگان مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا  خبر داد: در این نمایشگاه تعداد ۵۰ اثر از طبیعت زیبا و بکر شهرستان در معرض دید علاقمندان به هنر زیبای عکاسی قرار داده شده است.

وی افزود: میلاد صفیعی از هنرمندان جوان و خوش آتیه ای هنر عکاسی و دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو  با  وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی همشهریان و قشر جوان با طبیعت زیبای شهرستان و جاذبه های توریستی این منطقه برشمرده و تصریح کرده: در این نمایشگاه سعی شده است با ارائه این آثار هموطنان عزیز از جاذبه های این شهرستان از نزدیک با لنز دوربین آشنا شوند.

وی درادامه یادآور شد این نمایشگاه با همکاری و مساعدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون سینمای جوان مجتمع فرهنگی هنری ولایت دایر شده و پذیرای علاقمندان خواهد بود.

قلی زادگان در پایان با اعلام اینکه این نمایشگاه از تاریخ سی ام اردیبهشت رسما افتتاح و به مدت ۱۰ روز همه روزه صبها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ولایت جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

 برپایی نمایشگاه عکس انفرادی با موضوع طبیعت در بوئین زهرا

 برپایی نمایشگاه عکس انفرادی با موضوع طبیعت در بوئین زهرا  برپایی نمایشگاه عکس انفرادی با موضوع طبیعت در بوئین زهرا  برپایی نمایشگاه عکس انفرادی با موضوع طبیعت در بوئین زهرا ا برپایی نمایشگاه عکس انفرادی با موضوع طبیعت در بوئین زهرا

انتهای خبر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد