در این نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا برنامه های مصوب ارسالی از سوی اداره کل ارشاد قزوین را برای مسئولین کانونها و انجمنها تشریح کرد.

به گزارش بوئین امروز، ابوالفضل جهانگیربخت ضمن خیر مقدم به مسئولین، لیست برنامه های مصوب فرهنگی – هنری ارسالی از سوی اداره کل ارشاد قزوین را برای مسئولین تشریح نمود و توجه و اهتمام بیشتر جهت عملی کردن برنامه ها را خواستار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا در ادامه تصریح کرد؛چنانچه مسئولین کانونها و انجمن ها برنامه ای برای کانون یا انجمن در نظر دارند می توانند جهت هماهنگی با اداره کل با توجه به توجیه مالی و لحاظ قرار دادن در لیست جدید به این اداره ارائه نمایند تا پیشنهاد آنها به اداره کل ارشاد استان قزوین ارسال شود

جهانگیربخت در ادامه گفت؛ با هماهنگی های به عمل آمده مراسم تجلیل از استاد بهروان اینانلی از شاعران آذری زبان بوئین زهرا در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد ایشان خواستار همکاری کانون ها و انجمن های مجتمع فرهنگی – هنری ولایت با کانون ادبی در این زمینه شد.

در پایان مسئولین کانونها و انجمن ها هر یک به بیان نظرات و دیدگاههای خود در زمینه برنامه های مصوب و چگونگی اجرای آن پرداختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد