امام جمعه بوئین زهرا:

آخرین مرحله عشق بازی با معبود، درجه رفیع شهادت می باشد که شهدای گمنام علاوه بر شهادت، به مرحله بالاتر آز آن یعنی بی نام و نشان ماندن در این مسیرمی باشد که شهداء گمنام به آن دست یافته اند.

به گزارش بوئین امروز، قلی زادگان مسئول روابط عمومی روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا از برگزاری پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا در دفتر امام جمعه این شهرستان خبر داد.

در ابتدای جلسه ابوالفضل جهانگیربخت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) را به کلیه شیعیان جهان تسلیت و تعزیت گفت و همچنین فرارسیدن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) را به همه مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت و به ارائه دستور جلسه را برای اعضاء قرائت نمود.

در ادامه حجت الاسلام زرینه امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا شهادت امام موسی کاظم(ع) و ششمین سالگرد رحلت عالم فرزانه آیت الله بهجت را تسلیت گفت.

وی با اشاره به حضور سه شهید گمنام در بوئین زهرا اظهار داشت؛ بوئین زهرا در روز شهادت امام موسی کاظم(ع) میزبان سه شهید گمنام خواهد بود که این سعادت شامل حال مردم شریف این شهرستان شده که میزبان این شهدای گمنام باشند

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا در ادامه گفت؛ شهر بوئین زهرا با قدمت چندین هزار ساله توفیق میزبانی شهدای گمنام را در این شهر دارد و این یک توفیق بسیار گرانبهایی است که در این سال و در روزشهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) نصیب این مردم شده است.

امام جمعه بوئین زهرا در ادامه تصریح کرد؛ آخرین مرحله عشق بازی با معبود، درجه رفیع شهادت می باشد که شهدای گمنام علاوه بر شهادت ، به مرحله بالاتر آز آن یعنی بی نام و نشان ماندن در این مسیر که یک توفیق بزرگی است که شهداء گمنام به آن دست یافته اندو تمام هستی خویش را در این مسیر تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین زرینه در پایان به مسئولین و اعضای شورای فرهنگ عمومی توصیه کرد با توجه به دینی که نسبت به شهداء داریم به صورت جهادی در مراسم استقبال،تشییع و تدفین این عزیزان حضور داشته باشیم.

در ادامه جلسه فرماندار بوئین زهرا و نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی خواستار تشکیل کارگروه تخصصی ادارات جهت معرفی کارشناس مربوطه به دبیر خانه این شورا شد

ارسلان قاسمی در وصف مقام شامخ شهداء به آیاتی از قرآن اشاره کرد وبیان داشت؛ این طور مپندارید که شهداء مرده اند چرا که آنان نزد خدا روزی می خورند.ایشان از کلیه علما، روحانیون در مساجد، و شوراهای اسلامی شهر و روستا و کلیه مسئولین ارگانها و ادارات درخواست کرد در این مراسم حضور با شکوه تری داشته باشند.

وی به میزبانی شهدای گمنام در این شهرستان اشاره کرد و افزود؛ این شهداء میزبان مردم این شهرستان در تاریخ ۲۴ اردیبهشت خواهند بود و مردم از این شهداء استقبال، تشییع و در محوطه پارک بعثت بوئین زهرا به خاک خواهند سپرد.

در پایان اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان به بیان دیدگاههای خویش در خصوص دستور جلسه پرداختند.

 پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد  پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد  پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد  پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد  پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد