به گزارش بوئین امروز  ، ابراهیم ترکمند مسئول روابط عمومی سپاه بوئین زهرا خبرداد:حجت الاسلام محمد همایون زرینه در کلاس اخلاق کارکنان سپاه ناحیه بوئین زهرا با بیان اینکه شهید بهشتی، شهید مظلوم این انقلاب بود گفت: این شهید بزرگوار موتور فکری انقلاب و تدوین گر قانون اساسی کشور بود و همین قانون اساسی امروز جزء ۱۰ قانون مترقی دنیا است.
وی با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) که می فرمایند: رسول خدا (ص) دستور داد برخورد ما با گناهکار باید با چهره عبوس باشد افزود: کمترین انتظاری که در مقابل گناهکار از ما هست این است که ما  تنفر قلبی از گناهکار را داشته باشیم.
حجت الاسلام زرینه، جامعه بدون امر به معروف و نهی از منکر را جامعه ای مرده دانست و خاطرنشان کرد: تمام عمر شریف پیامبر اکرم (ص) مخصوصا ۲۳ سال نبوت ایشان و ۵ سال حکومت امام علی (ع) و ۶ ماه حکوکت امام حسن (ع) با امر به معروف و نهی از منکر سپری شد و این اهمیت زیاد امر به معروف و نهی از منکر را می رساند .
امام جمعه بوئین زهرا اظهار داشت: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود اشرار بر ما مسلط می شوند و دعاهای ما دیگر مستجاب نخواهد شد و آن وقت است که ما باید منتظر نزول بلای الهی باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساده زیستی مقام معظم رهبری تاکید کرد: امروز زندگی مقام معظم رهبری باید الگوی مسئولان باشد که امروز مقام معظم رهبری به حق در زندگی فردی و اجتماعی خود از ائمه (ع) پیروی می کنند.
حجت الاسلام زرینه با مقایسه انقلاب اسلامی ایران و انقلاب پیامبر اکرم (ص) با اشاره به اینکه همیشه راهی که پیش روی رهبران ثانی وجود دارد راهی دشوار و سخت است ابراز داشت: زمان پیامبر (ص) زمان تنزیل بود و زمان امام علی (ع) تفسیر و تاویل بود و هرکس تفسیر متفاوت خود را ارائه می داد و انقلاب ما هم از این قائده مستثنی نیست.
امام جمعه بوئین زهرا با اشاره به اینکه زندگی حضرت امام (ره) در امر به معروف و نهی از منکر گذشته است گفت: امروز مقام معظم رهبری هم به تبعیت از حضرت امام (ره) تاکید بسیار فراوانی بر روی فریضه امر به معروف و نهی از منکر دارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد