والدین گرامی درباره اعتیاد و خطرهای آن صریح و بی پرده با نوجوان خود حرف بزنید.به یاد داشته باشیم کودکان از رفتار ما بیشتر از گفتار ما الگو می‌گیرند.با محبت و پیوند عمیق پایه‌های خانواده را در برابر اعتیاد ایمن کنیم.

به گزارش بوئین امروز ، فلاح سیفی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت : سرهنگ حسین آبادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوئین زهرا به عنوان سخنران این برنامه با اشاره به راههای پیشگیری از اعتیاد و با بیان این مطلب که اعتیاد فقیر وغنی نمی شناسد.غفلت همه رادچار خواهد کرد افزود:اعتیاد تنها حریفی است که مبارزش همیشه مغلوب است.جاده مواد مخدر جاده ای یک طرفه است.راه برگشت ودور برگردانی ندارد وانتهایش نابودی است.

همچنین فرمانده نیروی انتظامی بوئین زهرا عنوان داشت:با آگاهی والدین وآگاهی بخشی به فرزندان وتقویت مهار «نه»گفتن در آنها می توانید آینده آنها را بیمه کنید.با ورود اعتیاد به خانواده کانون آن خانواده را از بین می برد.جدایی پدر و مادر فرزندان طلاق را وارد جامعه می کند.این فرزندان از حمایت و پشتوانه گرم وسازنه خانوده محروم شده ودر نهایت به دام اعتیاد می افتند.

ایشان خواستار همکاری همه مردم برای مقابله با این بلای خانمان سوزشد و عنوان کرد پرسنل نیروی انتظامی با تمام توان تا شهادت آماده هر نوع همکاری جهت مبارزه و برخورد قاطع وقانونی با عاملان عرضه مواد مخدر می باشد.

همچنین حسین ابادی در پایان سخنان خود به پرسشهای نمازگزاران پاسخ داد.

درحاشیه این نمایشگاه محمدافشارکارشناس مسئول سلامت روان ضمن تشریح اهداف برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر که این برنامه ها درشهرهای سگزآباد ،خوزنین و دانسفهان برگزار خواهد شد خواستار شرکت والدین برای آگاهی از خطرات اعتیاد دراین جلسات شد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مناسبت هفته پیشگیری از اعتیاد با همت وتلاش و هماهنگی محمد افشار کارشناس مسئول واحد سلامت و روان مرکز بهداشت،وبا همکاری نیروی انتظامی،ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی شهرستان بوئین زهرا،حوزه مقاومت بسیج شهید انصاری (ره) و امام جماعت وهیئت امنای مسجد حضرت ابالفضل (ع) شهرک عصمت آباد بعد ازنماز مغرب وعشاء  برگزار گردید.

درپایان حجت الاسلام ایمانی امام جماعت مسجد ضمن تقدیر از ارگانهای ذیربط خواستار تداوم اینگونه جلسات شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد