به گزارش بوئین امروز رسول حسین‌آبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان بویین زهرا در سه ماه نخست سال جاری ۴۱ درصد کاهش وقوع سرقت منزل، ۶۶ درصد کاهش وقوع سرقت اماکن خصوصی و ۱۰۰ درصد کاهش وقوع سرقت محموله و اماکن دولتی را شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: همچنین با ۶۶ درصد افزایش کشف سرقت مغازه، ۴۰ درصد افزایش کشف سرقت خودرو، ۱۰۰ درصد افزایش کشف کش روزنی، ۱۶ درصد افزایش کشف موتورسیکلت سرقتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبه‌رو بوده و ۱۳ سارق در این شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا بیان کرد: نزدیک به ۱۴ کیلو و ۸۴۴ گرم انواع مواد مخدر نیز در سه ماه نخست سال جاری کشف و ۶ قاچاقچی مواد مخدر، ۱۷ توزیع‌کننده مواد مخدر و ۱۰۱ معتاد متهاجر دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

حسین‌آبادی ادامه داد: در بحث قاچاق سوخت نیز در این مدت ۷۸ هزار و ۷۸۰ لیتر سوخت قاچاق کشف و تحویل شرکت ملی نفت شده است.

این مسئول اضافه کرد: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان بویین زهرا تعداد ۴۲۰ صنف را به‌طور محسوس و نامحسوس مود بازدید قرار داده و در این راستا به ۲۴۱ واحد صنفی اخطار کتبی و شفاهی و ۳۱ واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا عنوان کرد: همچنین در بازدید از مراکز فروش محصولات فرهنگی تعداد یک‌هزار و ۳۸۳ حلقه لوح فشرده غیرمجاز و همچنین یک هارد یک ترابایتی حاوی موارد ممنوعه و غیرمجاز کشف و ضبط شد.

حسین‌آبادی توقیف ۳۴۱ دستگاه موتورسیکلت و ۱۳۴ دستگاه خودرو با اجرای طرح انضباط اجتماعی را از دیگر اقدامات پلیس در شهرستان بویین زهرا برشمرد.

 

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد