به گزارش  بوئن امروز ، حجت الاسلام نجات وزیر خانلو   در گفتگو با خبرنگار ما، ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای انس با قرآن دانست و گفت: طبق فرموده پروردگار متعال، ماه رمضان ماه ای است که در آن قرآن نازل شده و همه انسان ها باید از قرآن به عنوان حیات طیبه، نهایت استفاده را در این ماه را ببرند و دستورات آن را در زندگی خود پیاده کنند.

حجت الاسلام وزیرخانلو روزه را تجارتی پرسود و بی نظیر برای انسان برشمرد و خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و برکت است و هر عملی را که انسان انجام دهد خداوند برای او ثواب می نویسد.
وی افزود: در واقع روزه یک نوع تجارت با خداوند است، تجارتی که خداوند نیازی به این تجارت پر سود ندارد، بلکه تمام منافع آن به انسان ها تعلق می گیرد از اینرو روزه فقط تجارتی پرسود و بی نظیر برای انسان در معامله با خداوند محسوب می شود.

وی همچنین به فعالیت های انجام شده در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و اذعان کرد : برگزاری نشست هیأت عاشقان ولایت، ضیافت افطاری مربیان و سرگروه های شجره طیبه صالحین، برگزاری محفل انس با قرآن و جزء خوانی قرآن کریم توسط مربیان، سرگروه ها و اعضای شجره طیبه صالحین از عمده فعالیت های تعلیم و تربیت این ناحیه بوده است.

حجت الاسلام وزیر خانلو  همچنین تربیت و آموزش تخصصی مربیان و سرگروه های شجره طیبه صالحین را یکی از مهم ترین برنامه های این معاونت اعلام کرد و اظهار داشت : در طول سال دوره های آموزشی مختلف بصیرتی، اعتقادی و معرفتی برای مربیان و سرمربیان پیش بینی شده و این عزیزان پس از اعزام اندوخته ها و تجارب خود را در اختیار اعضای حلقه های صالحین قرار می دهند. 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد