به گزارش بوئین امروز به نقل از  بوئین نیوز،مدیر موسسه نورالثقلین بوئین زهرا،اظهار کرد: کلاس‌های تابستانی روخوانی، روان‌خوانی، ترتیل، تجوید، حفظ و تفسیر همچون گذشته در این موسسه برگزار می‌شود.

حسین احمدی عنوان کرد: با مجرب‌تر شدن مربی‌ها، اعتماد مردم به این موسسه قرآنی بیش از پیش شده و همین امر سبب استقبال بی‌نظیر مردم از موسسه نورالثقلین بوئین زهرا بوده است.

وی تصریح کرد:بابیان تاسف از عدم همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،تنها معضل موجود، نبود بودجه وامکاناتی است که این سازمان و وزارت‌خانه موظف به پرداخت بوده‌اند اما هیچ‌گونه کمک مالی طی یک سال گذشته انجام نشده است.

احمدی افزود: پیروی فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب، مبنی بر برپایی افطاری ساده، سفره‌‌های افطاری بدون تکلفی برگزار خواهد شد که مهمانان قرآنی این ضیافت از بخش‌های مرکزی شهر بوئین زهرا و روستاهای اطراف هستند.

مدیر موسسه نورالثقلین بوئین زهرا عنوان کردن:با بیان اینکه هم اکنون تعداد قرآن‌آموزان فعال این موسسه درسطح شهر بوئین زهرا بین۲۰۰الی ۲۵۰ نفر است وسرمایه‌گذاری جامع این موسسه در مقطع پیش‌دبستانی است،آیات کوچک همراه با تفاسیر وقصه مربوط به آیه، توسط مربی تدریس شده تا کودکان از ابتدای دوره ۷ سال دوم زندگیشان، با قرآن و مطالب عمیق این مصحف شریف آشنا شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد