به گزارش ولی ا.. حسین زاده خبرنگارما ، با حضور ارسلان قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا ، حجت اسلام و المسلمین زرینه امام جمعه بوئین زهرا ، مهندس امیر نادری بخشدار مرکزی همایش دهیاران بخش مرکزی به مناسبت روز دهیاران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بوئین زهرا برگزار گردید.

در این جلسه قاسمی فرماندار بویین زهرا ضمن تبریک روز دهیار از زحمات یکساله دهیاران در جهت خدمات رسانی به مردم درروستاها تشکر کرد.

وی افزود: هیچ چیزی بالاتر از حفظ کرامت انسانی نیست و  دهیاران در انجام کارها به حفظ کرامت خود و روستاییان اهمیت قائل شوند و در اجرای پروژه های عمرانی اول رضای خدا را در نظر گرفته و بعد هم در مسیر چارچوب قانون حرکت کنید.

قاسمی خاطرنشان کردند: قرار گرفتن در هر منصبی یک امتحان الهی است و هر کسی که مسئولیت بالاتری دارد امتحان سخت تر در انتظار اوست .

فرماندار شهرستان بوئین زهرا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مبنا و خط کشی کارهای ما بعد از احکام شرع قانون ماست وقتی قانونی مصوب میشود ما مکلف به انجام آن هستیم.

این مقام مسئول تاکید نمود : در انتخاب در پیش رو هم قانون به طور کامل مشخص کرده که وظایف هر یک از ما چیست.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان بوئین زهرا رعایت قوانین در انتخابات را وظیفه همگان ذکر نمود و عنوان داشت : رعایت اصل بی طرفی برای همه مسئولین یک وظیفه به شمار میرود.و آماده کردن بستر برای  مشارکت حداکثری مردم در انتخابات وظیفه همه است.

وی افزود: انتخابات باید نقطه پیوند و اتحاد همه گروهها باشد و آنچه ما را در مقابل دشمنان بیمه کرده حضور حداکثری مردم در همه صحنه های سیاسی و عبادی است و انتخابات هم یک عرصه سیاسی است و باید مردم یک حضور گسترده و جدی داشته باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد