عکس: قلی زادگان

   در ابتدای جلسه،جهانگیر بخت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا، ضمن عرض خیر مقدم و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، به دستور جلسه و مصوبات جلسه قبلی اشاره نمود. وی همچنین با اشاره به در پیش بودن فصل تابستان و اوقات فراغت جوانان، خواستار توجه ویژه به این ایام و همچنین ایام ماه مبارک رمضان، از طرف مسئولین شدند. جهانگیر بخت با اشاره به اینکه در فصل تابستان بسیاری از ادارات کلاسهای آموزشی دارند، خواستار هماهنگی بیشتر ادارات و جلوگیری از موازی کاری و تحمیل هزینه اضافی به اولیاء جوانان شدند.

در ادامه، حجت الاسلام رضوانی امام جمعه موقت بوئین زهرا، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، از اهمیت این ماه از منظر قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) سخن گفتند. ایشان با اشاره به آیه ای از قرآن که می فرماید با روزه گرفتن تقوا بدست می آورید، خواستار ایجاد فضای مناسب برای استقبال از این ماه عزیز و پر خیر و برکت شدند.

   در ادامه شاه محمدی معاون فرماندار با اشاره به اقدامات انجام شده در فرمانداری، آمادگی فرمانداری جهت کمک به برنامه های این ماه را اعلام نمود.

در این جلسه، حاضرین به ایراد نقطه نظرات خود در خصوص دستور جلسه و مصوبات قبلی پرداختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد