به گزارش بوئین امروز، قلی زادگان مسئول  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا درگفتگو با خبرنگار ما گفت : این نشست با حضور اعضاء و فعالان این حوزه   در دفتر نمایندگی آموزش و پرورش شهر دانسفهان برگزار شد.

وی گفت: در ابتدا  قموشی مسئول کانون ادبی خانه فرهنگ دانسفهان به نشست های این کانون اشاره و اظهار داشت : اعضای کانون ادبی به اتفاق هنرمندان در پانزدهم و سی ام هرماه نشست های ادبی برگزار می کنند و در این محافل شاعران جوان و هنرمندان به خوانش شعر و ادبیات می پردازند

وی به برگزاری عصر شعر امیر خوبان در ماه مبارک رمضان در تاریخ هیجدهم تیر ماه مصادف با شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) اشاره و تصریح کرد: با هماهنگی های به عمل آمده با خانه فرهنگ دانسفهان این برنامه با حضور مسئولین و ادب دوستان برگزار خواهد شد.

قلی زادگان افزود : در ادامه نعمت الله یوسفی رامندی از فعالان و نویسندگان شهر دانسفهان به گردآوری کتاب تاریخ و فرهنگ شهر دانسفهان اشاره و اظهار داشت: این کتاب در برگیرنده تاریخ و فرهنگ این شهر می باشد که امیدواریم مسئولین شهر دانسفهان همکاری لازم را انجام دهند.

در پایان اعضای کانون به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خویش در زمینه برگزاری بهتر مراسم امیر خوبان پرداختند و مقرر شد دبیر خانه و دریافت آثارادبی در دفتر نمایندگی آموزش و پرورش باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد