به گزارش بوئین امروز به نقل از  پایگاه خبری شهر دانسفهان ، در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان مراسم ضیافت افطاری و جشن گلریزان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) بخش رامند برگزار شد .

در این جشن که به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بخشداری رامند برگزار شده بود ، حجت الاسلام انصاری امام جمعه دانسفهان ، حبیبی مدیر کل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری ، ولی زاده بخشدار رامند و تعدادی از خیرین و نیک اندیشان بخش رامند حضور داشتند .

حجت الاسلام انصاری با اشاره به لزوم دستگیری از نیازمندان گفت : سیره عملی ائمه اطهار (ع) در دستگیری از نیازمندان را باید الگوی رفتاری خود قرار داد.

 وی با اشاره به مشکلات خانواده های مددجویان و آسیب پذیر بودن این قشر از جامعه بر لزوم دستگیری و کمک به آنان تاکید کرد و افزود: ترویج فرهنگ انفاق و ایثار با هدف ایجاد سلامت در جامعه بسیار مهم و ضروری است.

در پایان مراسم مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال از سوی خیرین حاضر در جلسه برای دستگیری از نیازمندان بخش رامند جمع آوری شد .

 گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان  گزارش تصویری از جشن گلریزان در شهر دانسفهان

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد