چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران در یزد برگزار شد
چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران در یزد برگزار شد

به گزارش بویین امروز به نقل از یکشنبه روابط عمومی دانشگاه یزد، دکتر محمد فرشی دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران با اشاره به نحوه تشکیل ارکان این کنفرانس گفت: دبیران علمی این کنفرانس از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه ویندزور (Windsor) کانادا هستند و اعضای کمیته علمی را ۱۱ نفر از  ۷ کشور دنیا […]

به گزارش بویین امروز به نقل از یکشنبه روابط عمومی دانشگاه یزد، دکتر محمد فرشی دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران با اشاره به نحوه تشکیل ارکان این کنفرانس گفت: دبیران علمی این کنفرانس از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه ویندزور (Windsor) کانادا هستند و اعضای کمیته علمی را ۱۱ نفر از  ۷ کشور دنیا و ۷ نفر از دانشگاههای مختلف ایران تشکیل داده‌اند.

دکتر فرشی در خصوص دریافت و داوری مقالات این دوره از کنفراس هندسه محاسباتی ایران اظهار داشت: در مجموع ۱۷ مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده که از این تعداد با داوری هر مقاله از سوی حداقل سه نفر از اعضای کمیته علمی، در نهایت ۱۱ مقاله برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شد.

وی افزود: مجموع نویسندگان مقالات تأیید شده ۲۲ نفر از ایران، ۷ نفر از کانادا، ۳ نفر از آمریکا، ۱ نفر از سوئد و یک نفر از هند است. 

به گفته دبیر چهارمین کنفرانس هندسه محاسباتی ایران در این کنفرانس ۱۲۰ نفر از ۱۰ ملیت ثبت نام کردند که ۳۴ نفر از آنان از خارج از کشور و بقیه از دانشگاه‌های مختلف ایران بودند. 

وی اضافه کرد: سخنران مدعو این کنفرانس پروفسور آنیل ماهشواری (Anil Maheshwari) از دانشگاه کارلتون کانادا بود و ۱۱۰ نفر به صورت آنلاین در این کنفرانس شرکت کردند که به طور میانگین حدود ۴۰ نفر در جلسات ارائه مقالات حضور داشتند.