تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شاهد در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود
تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شاهد در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود

علی رئوفی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی و نظارت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با اشاره به اهمیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، اظهارداست: سهمیه های استخدامی که از سوی دستگاه های اجرایی ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران اختصاص می یابد، ضروری است با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی به صورت کامل […]

علی رئوفی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی و نظارت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با اشاره به اهمیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، اظهارداست: سهمیه های استخدامی که از سوی دستگاه های اجرایی ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران اختصاص می یابد، ضروری است با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی به صورت کامل جذب شود.
وی با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بیان داشت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب به صورت ویژه دنبال شود و این مهم در سیره عملی مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بوده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان عنوان کرد: با توجه‌ به محدودیت دستگاه های اجرایی در جذب نیروی انسانی و چابک سازی دولت از ظرفیت های دیگری نظیر تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار دارد.
رئوفی ادامه داد: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای، مهارت آموزی و کارآفرینی کمک شایانی به بهبود اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران می کند لذا برگزاری کلاس های آموزشی در بدو خدمت ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران با هدف توانمند سازی آنها پیگیری و دنبال شود.
رئوفی با اشاره به مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال، تصریح کرد: خروجی مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است.