جشنواره فروش "هر فروشگاه نمایشگاهی به وسعت ایران" در گیلان برگزار می‌شود
جشنواره فروش "هر فروشگاه نمایشگاهی به وسعت ایران" در گیلان برگزار می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش بویین امروز به نقل از خبرگزاری تسنیم از   رشت، محمد فیض شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در گیلان جشنواره ویژه ایام نوروز با شعار «هر فروشگاه نمایشگاهی به وسعت ایران» برگزار می‌شود. معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ابراز داشت: اتحادیه‌های کیف و کفش، […]

– اخبار استانها –

به گزارش بویین امروز به نقل از خبرگزاری تسنیم از   رشت، محمد فیض شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در گیلان جشنواره ویژه ایام نوروز با شعار «هر فروشگاه نمایشگاهی به وسعت ایران» برگزار می‌شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ابراز داشت: اتحادیه‌های کیف و کفش، پوشاک و خار و بار فروشی در این طرح شرکت می‌کنند واحدهای صنفی به اتحادیه‌ها مراجعه کرده و کالاها و لیست قیمت‌ها را تحویل دهند.

 فیض با بیان اینکه اتحادیه‌ها کارشناسی لازم را انجام داده و قیمت‌ها را بررسی می‌کنند گفت: قرار است در هر واحد صنفی برگه‌ای نصب شود و در آن کد شناسه آن واحد صنفی، درصد تخفیف و تعداد افرادی که مجاز به ورود در مغازه هستند درج می‌شود.

برخورد شدید قضایی در انتظار فروشندگان خارج از شبکه مرغ در گیلان است توزیع مرغ منجمد و میوه‌ از ۱۵ اسفند در گیلان آغاز می‌شود کاهش التهاب بازار مرغ در گیلان /توزیع روزانه ۳۲۰ تن مرغ

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان افزود: شهروندان جهت اطلاع از واحدهای صنفی که در این طرح شرکت دارند می‌توانند به اتاق اصناف مراجعه کرده و لیست آنان را دریافت کنند.

وی گفت: طرح دیگری تحت عنوان «جشنواره مجازی نوروز ۱۴۰۰» برگزار می‌شود که به هر دلیلی اگر واحد‌های صنفی باز نبودند می‌توانند از طریق فضای مجازی کسب و کار خود را ادامه دهند؛ واحدها می‌توانند از طریق سایت Easnaf.ir در این طرح ثبت‌نام کنند.