– اخبار استانها – سرهنگ مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزویناظهار داشت: ماموریت تعمیر و بازسازی ۳۰۰ منزل محرومین از جمله افراد تحت تکفل کمیته امداد و بهزیستی و افراد مستحقی که توسط گروه‌های جهادی پایگاه‌های محلات شناسایی شدند، از تاریخ ۱۵ام اسفند امسال تا نیمه فروردین سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد. […]

– اخبار استانها –

سرهنگ مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزویناظهار داشت: ماموریت تعمیر و بازسازی ۳۰۰ منزل محرومین از جمله افراد تحت تکفل کمیته امداد و بهزیستی و افراد مستحقی که توسط گروه‌های جهادی پایگاه‌های محلات شناسایی شدند، از تاریخ ۱۵ام اسفند امسال تا نیمه فروردین سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

وی افزود: آورده نقدی لازم از سوی سپاه صاحب‌الامر(عج)، کمیته امداد، بیش از ۸۰۰ گروه جهادی فعال و خیرین برای پیشبرد و تکمیل پروژه، بیش از سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

صادق‌پور با تاکید بر اینکه بهسازی و تعمیر منزل محرومین نیز قالب جدیدی از نهضت کمک‌های مومنانه است، تصریح کرد: بازسازی و رنگ‌آمیزی دیوارهای منازل، نصب ایزوگام، ساخت حمام و سرویس بهداشتی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

 توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم( ص) در قزوین 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: قصد داریم روز ۲۰ام اسفند ماه امسال قبل از مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، رزمایش کمک‌های مومنانه را با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی به قیمت ریالی هر بسته بیش از ۳۵۰ هزار تومان در سطح استان داشته باشیم.

رئیس بسیج سازندگی: دولت در سال۹۹ یک ریال هم به ما کمک نکردبسیج سازندگی و کمیته امداد تفاهم‌نامه “محرومیت‌زدایی” در زنجان امضا می‌کنندپروژه‌های آبخیزداری گیلان با مشارکت بسیج سازندگی اجرایی می‌شود

وی با تشریح دیگر فعالیت‌های گروه‌های جهادی در قالب رزمایش کمک مومنانه خاطرنشان کرد: جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای بحث آزادسازی زندانیان غیرعمد را به سازمان بسیج حقوقدانان سپرده‌‌ایم تا زندانیان غیرعمد قبل از عید به آغوش خانواده بازگردند.

صادق‌پور ادامه داد: خیرین استان را جهت تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان پای کار آوردیم کمااینکه ۶۰۰ سری جهیزیه در دو مرحله رزمایش کمک مومنانه تقدیم زوج‌های جوان شد.