بیانیه مشترک هیئت رئیسه فدراسیون و روسای هیات‌های جودو
بیانیه مشترک هیئت رئیسه فدراسیون و روسای هیات‌های جودو

به گزارش بویین امروز به نقل از خبرگزاری مهر، هیئت رئیسه فدراسیون جودو، روسای هیئت‌های جودو و کمیته‌های فدراسیون جودو ایران بیانیه مشترکی را منتشر کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: «جامعه جودو ایران ضمن تبریک پیروزی بزرگ تیم حقوقی در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) که موجی از شادی ، نشاط و امید […]

به گزارش بویین امروز به نقل از خبرگزاری مهر، هیئت رئیسه فدراسیون جودو، روسای هیئت‌های جودو و کمیته‌های فدراسیون جودو ایران بیانیه مشترکی را منتشر کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

«جامعه جودو ایران ضمن تبریک پیروزی بزرگ تیم حقوقی در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) که موجی از شادی ، نشاط و امید را پس از یکسال و نیم تعلیق ناعادلانه در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد، بر خود لازم می‌داند از حمایت‌های بی دریغ مقام عالی وزارت آقای سلطانی فر و رییس کمیته ملی المپیک آقای صالحی امیری تقدیر نماید.

نمایندگان جامعه جودو ایران ضمن التزام به منشور کمیته ملی المپیک و اساسنامه فدراسیون جهانی جودو بر احقاق حقوق حقه خود در مجامع بین المللی پافشاری نموده و در این راه از تصمیمات رییس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع می‌نماید. تا با لطف خداوند سبحان و با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف بار دیگر قهرمانی‌ها و افتخارات خود را در عرصه‌های بین المللی تکرار نماید.»