اداره امور هیئت فوتبال تا برگزاری مجمع بر عهده هیئت رییسه پیشین است
اداره امور هیئت فوتبال تا برگزاری مجمع بر عهده هیئت رییسه پیشین است

حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین با اشاره به حواشی پیش آمده در رابطه با تعویق مجمع و انتخاب رئیس جدید هیئت اظهار کرد: متاسفانه برخی افراد دنبال سوء استفاده از شرایط هستند. وی افزود: با توجه به شرایط کرونا، همه تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم […]

حسین باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین با اشاره به حواشی پیش آمده در رابطه با تعویق مجمع و انتخاب رئیس جدید هیئت اظهار کرد: متاسفانه برخی افراد دنبال سوء استفاده از شرایط هستند.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا، همه تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم و بر همین اساس نیز ستاد کرونا دستور تعویق برگزاری مجمع را داده است.

باجیوند ادامه داد: این دستور ستاد به معنای عدم برگزاری نیست و در اساسنامه نیز برگزاری مجمع را محدود به استان قزوین نکرده است پس برگزاری مجمع تنها محدود به استان نخواهد بود.

وی بیان کرد: منتظر تغییر شرایط هستیم و اگر روند به همین صورت استمرار یابد امکان برگزاری مجمع در استان دیگری نیز وجود دارد.

رئیس هیئت فوتبال استان قزوین تصریح کرد: پایان دوره هیئت رییسه به معنای عدم مسؤولیت و اعتبار آن نیست و طبق بند ۹ اساسنامه، اداره امور هیئت فوتبال تا برگزاری مجمع بر عهده هیئت رییسه پیشین است.

وی اضافه کرد: ۷ نفر برای حضور در انتخابات کاندیدا شده بودند که کمیته سه نفره ۶ نفر را واجد شرایط ندانسته و تنها بنده به عنوان کاندیدا در مجمع حضور خواهم داشت.

باجیوند تصریح کرد: به دلیل شرایط کشور و مهم‌تر از همه شرایط حاکم بر فدراسیون تاریخ دقیق مجمع مشخص نیست و آمادگی داریم ظرف مدت ۴۸ ساعت فرآیند برگزاری مجمع را فراهم کنیم.

وی در پایان یادآور شد: نباید به خاطر برخی مسائل حاشیه‌ای زمینه تخریب مسؤولین کشور را فراهم کنیم و از جاده انصاف خارج شویم.

انتهای پیام/